Snídaně

Začátek dne

Snídaně

V našem bistru se snažíme každé ráno zpříjemnit našim zákazníkům start do nového dne nabídkou vyvážených a chutných snídaní. Od tradičních vajíček podávaných s čerstvými tousty, přes bohaté anglické snídaně až po zdravé varianty s avokádem a luštěninami. Milovníci sladkého nezůstanou ochuzeni - na výběr mají z řady lahodných možností, mezi nimiž nechybí například domácí palačinky se sezónním ovocem nebo croissant s nutellou. Ať už si vyberete cokoliv, vše je připravováno z čerstvých a kvalitních surovin s láskou a péčí, kterou od nás můžete očekávat. Rádi Vás u nás přivítáme a pomůžeme Vám začít den správnou chutí.

Dobré ráno

Startujte den s chutnou snídaní v našem bistru

Dobré ráno! Uvítání nového dne by mělo být plné radosti a co je lepší cestou, než začít den s chutnou a vyváženou snídaní? V našem bistru toto víme a snažíme se každé ráno zpříjemnit našim zákazníkům start do nového dne nabídkou vyvážených a chutných snídaní.

 

Na naší nabídce najdete vše, co si můžete přát. Začít den můžete tradičními vajíčky podávanými s čerstvými tousty, nebo pokud máte raději bohatý start, proč nevyzkoušet naše bohaté anglické snídaně? Pro zastánce zdravého životního stylu máme také spoustu možností. Naše zdravé varianty s avokádem a luštěninami jsou plné živin a chutí, které vás nabudí do nového dne.

 

A co by to bylo za snídaně bez něčeho sladkého? Pro milovníky sladkých snídaní máme na výběr z řady lahodných možností. Domácí palačinky se sezónním ovocem jsou absolutním hitem, stejně jako naše croissant s nutellou, která vás zahalí do sladké náruče rána.

 

Naše snídaně jsou připravovány s láskou a péčí z čerstvých a kvalitních surovin, protože pro nás je důležitá nejen chutnost, ale také kvalita a svěžest našich pokrmů. Ať už si vyberete cokoliv, můžete očekávat, že začnete den správnou chutí.

 

Rádi Vás u nás přivítáme a pomůžeme Vám začít den správnou chutí. Přijďte k nám a objevte, jak chutná skutečné dobré ráno!

Mám zájem, oslovte mě ...

Ze stránky
E-mail *
Mobil
Zpráva