Najdete nás

Hledáte místo, kde začít svou návštěvu Liberce správnou chutí? 


Bistro Aroma je tím pravým místem pro vás! Nachází se přímo na hlavním průtahu městem, hned u příjezdu do Liberce směrem od Prahy, což z něj činí ideální zastávku pro všechny, kdo přijíždějí do tohoto nádherného města.

 

Toto útulné bistro je prvním místem, které narazíte, když vjedete do Liberce, a nabízí dokonalou možnost se zastavit, odpočinout a vychutnat si skvělé jídlo a kávu. Ať už jste na cestách za prací, turistikou, nebo jen přijíždíte za návštěvou, Bistro Aroma je tou nejlepší volbou, kde začít svůj den v Liberci.

 

S naší strategickou polohou u hlavního průtahu městem je nás bistro snadno dostupné a pohodlné jak pro ty, kteří cestují autem, tak pro ty,

kteří preferují veřejnou dopravu. Pro návštěvníky, kteří přijedou autem, máme k dispozici parkovací místa přímo u bistra.

 

Naše poloha také umožňuje snadný přístup k hlavním atrakcím města. Po chutné snídani nebo obědě můžete navštívit okolní památky a objevit krásy Liberce.

 

V Bistru Aroma vám nabízíme nejen vynikající jídlo a kávu, ale také přátelskou a uvolněnou atmosféru, která je ideální pro to, abyste si odpočinuli po cestě z Prahy. Takže, ať už jste na průjezdu nebo plánujete strávit v Liberci několik dní, zastavte se u nás a začněte svou návštěvu tím nejlepším způsobem.

 

Těšíme se na vás v Bistru Aroma, vaší první zastávce v Liberci, která vás uvítá příjemnou atmosférou, skvělou kávou a chutnými pokrmy.