Káva a dobroty

Milujeme

Káva a dobroty

Naše nabídka kávových nápojů v bistru je opravdu pestrá a přizpůsobená potřebám nejnáročnějších milovníků kávy. Pracujeme s čerstvě namletou kávou vysoké kvality, což se odráží v její bohaté a plné chuti. Nabízíme vše od tradičních espresso a cappuccino, přes speciální kávové nápoje jako latte macchiato nebo flat white, až po řadu zmrzlinových káv pro ty, kteří hledají osvěžení. Naše káva je skvěle doplněna nabídkou pečených dobrot. Každé ráno pečeme čerstvé croissanty, muffiny, koláče a další sladkosti, které perfektně doplňují chuť naší kávy. Přijďte k nám a nechte se rozmazlovat naší nabídkou kávy a pečených dobrot - těšíme se na Vás!

Sladká tečka

Užijte si chvíli klidu s kávou a pečenými dobrotami

V dnešní uspěchané době je těžké najít chvilku pro sebe, zvláště pokud jste milovníkem dobré kávy. Naše nabídka kávových nápojů v bistru je však stvořená přímo pro takové chvíle. V našem bistru si klidnou chvíli můžete opravdu užít. Pracujeme s čerstvě namletou kávou vysoké kvality, což se odráží v její bohaté a plné chuti, a nabízíme vše, co si nejnáročnější milovníci kávy mohou přát.

 

Od tradičních kávových nápojů, jako jsou espresso a cappuccino, až po speciální kávové nápoje, jako je latte macchiato nebo flat white, je naše nabídka skutečně pestrá. A pokud hledáte něco osvěžujícího, máme pro vás také širokou nabídku zmrzlinových káv. 

 

Ale co by to bylo za návštěvu kavárny, kdyby káva nebyla doplněna něčím dobrým k jídlu? Naše nabídka pečených dobrot je ideální doplněk k naší kávě. Každé ráno pečeme čerstvé croissanty, muffiny, koláče a další sladkosti, které perfektně doplňují chuť naší kávy. Naše pečivo je vždy čerstvé, voňavé a připravené pro vaše potěšení.

 

Přijďte k nám a nechte se rozmazlovat naší nabídkou kávy a pečených dobrot. U nás si můžete odpočinout, vychutnat si svou oblíbenou kávu a dopřát si něco dobrého k snídani nebo jako malou odměnu během dne. Těšíme se na Vás a věříme, že si u nás najdete svůj oblíbený kávový nápoj i oblíbenou sladkost.